Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú dolgokat...

Milyen márkájú dolgokat ajánlotok egy eredeti louis vuitton táskához?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy lv táskát, és szerintetek milyen márkájú ruhához/cipőhöz viseljem? mármint, nem akarok úgy kinézni mint egy bohóc, és azt sem akarom, h kínai hamisítványnak nézzen ki. Előre is köszy a válaszokat. :)
2011. aug. 27. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok divatblog van, ahol pont ilyen kérdésekkel foglalkoznak.
2011. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Néha meglep milyen problémái vannak egyes embereknek...
2011. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak Louis Vuitton dolgok illenek egy LV táskához, mást fel ne vegyél hozzá, mert kinevetnek!
2011. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
felsőkben olyanokat keress, amin nincs minta...sima egyszerú egyszínű csőtoppok...farmerbe én retrot húznék...cipőnek meg converse...szóval sportosan elegánsabb vonalat választanám
2011. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan ruhákat vennék fel hozzá, amik klasszikusok, tehát minden márkánál kb. ugyanolyanok.

Pl: Tiszta fekete ceruzaszoknyás egyberuha

Fekete magassarkú, giccses díszítés nélkül

Nude platform cipő, szintén giccs nélkül

Sötétkék csőfarmer

Sötétbarna vagy fekete gombos kardigán


Tehát szerintem egy ilyen táskához letisztult öltözék illik, amin látszik, hogy minőségi anyagból van. Márka nem annyira fontos.

2011. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Egy LV táskához nagyon nem illik egy tucattini Conserve. Inkább klasszikusabb darabok, amiket írtak páran, csőtop, egyszínű ceruzaszoknya, sötét csőnadrág, ilyesmik.
2011. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs Converse
2011. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!