Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy louis vuitton...

Kaptam egy louis vuitton táskát. Honnan tudhatnám meg hogy eredeti-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Képet.
2011. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mutass képet és megmondjuk
2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet, kivülröl belülröl és megmondom!
2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
kitől kaptad? ha a nagyitól, akkor tuti nem eredeti, ha a pénzes pasidtól, akkor valószínű.
2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Louis Vuitton cuccokat csak Pesten lehet kapni, vagy külföldön. Tehát, ha Debrecenben vették mondjuk, akkor tutira hamis.

Legegyszerűbb, ha megtudod, mennyibe került, vagy megnézed, ki adta: nyilván nem telik rá egy olyannak, aki mondjuk kínai üzletekből öltözködik. Mert akkor inkább már magának veszi, nem ajándékba.


Szóval, ha nagyon gazdag az illető, akitől kaptad lehet eredeti, sde az is lehet, hogy csak őt is átverték.


Én speciel még soha senkinél nem láttam eredeti luxuscikket. Eleve gyanús az olyan, akin látszik, hogy csóró, mégis Prada pénztárcája van (most az nagyon divat, ez a kis kapcsos pénztárca), mind hamis.

2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű: ha aki vette kőgazdag és mellé még nagylelkű is hogy ilyen drága dolgot adjon akkor eredeti, de ha átlagember akkor hamis.
2011. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
akitől kaptad, annak telik több száz ezret kiadni egy táskáért? ha nem, akkor megkaptad a választ a kérdésedre
2011. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell "kögazdagnak" lenni egy eredeti Louis Vuitton táskához....
2011. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

15:07

Jó neked, hogy telik 200000 ft + táskákra. :)

2011. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez még korántsem számít kőgazdagnak ha vesz magának egy eredetit. Csak Magyarországon :) Külföldön ez egy normális életszínvonal...

Csak ti vagytok hozzászokva a 3000 ft-os kínai táskáitokhoz...

2011. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!