Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra valami megoldás?

Hajhullásra valami megoldás?

Figyelt kérdés

Már évek óta vasalom a hajam (sajnos). Régebben még kb. napi szinten vasaltam, mostanában már csak heti 2x-3x. Mégis az utóbbi időben (az utóbbi 1-2 hónapban)azt vettem észre, hogy egyre kevesebb hajam van. Ma mikor copfba fogtam a hajamat, majdnem sírva fakadtam, hogy milyen kevés van. A hajvasalástól lenne? Eddig még többet vasaltam, mégsem volt ilyen kevés. Van erre valami megoldás?

18/L


2011. szept. 21. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Atyaúristen!

Szerintem nagyon-nagyon túlzásba vitted a hajvasalást.Mindenesetre a hajhullásod hátterébe más -szervi vagy lelki jellegű - dolog is állhat.


Egy teljes vérképre mindenképp elmennék,abból sok minden kiderülhet.Ha az nem mutat semmilyen elváltozást,akkor a vasalás lehet a dolog oka(hacsak nincsenek komoly lelki,pszichológiai sérüléseid,problémáid,gondjaid,ami foglalkoztatja az agyadat,vagy nyomja a tudatalattidat,lelkedet.)

2011. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos tudom, hogy abba kell hagyni. Abba is fogom.

Vashiányos 1x régebben voltam, de most megint iratok fel vastablettát, hátha..

A pszichológiai dolgokra eddig nem is gondoltam, de nincsenek így nagyon gondjaim. Családban (hála az égnek) nincs veszekedés meg semmi ilyen. A közelgő érettségi és továbbtanulás miatt idegeskedek már most eléggé....

2011. szept. 21. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek kell vasalni azt a hajat annyira nem értem. Nálam ez 14 évesen volt menő, de hamar abbahagytam mert rájöttem hogy csak tönkretszi a hajat.
2011. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!