Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted most jobban nézek...

Szerinted most jobban nézek ki, mint régebben?

Figyelt kérdés

feltettem régebben egy kérdést, h milyen vagyok...többen mondták, h változtatnom kellene, megpróbáltam...szerintetek jobb lett?


Ilyen voltam : http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..



most ilyen vagyok : [link]


2011. szept. 24. 16:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem látok különösebb változást. valami új hajat kipróbálhatnál, zselézett fazont, ne ilyen kis fejrelapuló frufrusat.
2011. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egyre jobban hasonlítasz SP-re.
2011. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a hajad borzasztó..
2011. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

szerintem neked egy ilyen haj sokkal előnyösebb lenne!

[link]

amúgy nem sokat változtattál zselézd fel!

2011. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Szerintem nem sokat változtál, de hatásos ha belövöd kicsit a hajad, mert igy elég lapos. Nem leszel attól divatmajom v ilyesmi...
2011. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Figyu, mire jó ez neked? Szükséged van tényleg arra, hogy egy-két kommenttől eltekintve leszóljanak? Esetleg olyanok, akik esetleg még úgy sem néznek ki mint te?

Amúgy meg ízlések és pofonok. Hidd el, lesz akinek úgy is tetszel amilyen most vagy.

2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Az egyik "esetleg" felesleges:)
2011. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is zselézd a hajad. A rózsaszín cuccokat felejtsd el.Ne tűrd be az inged/pólód.Ha ezek megvannak tegyél fel megint egy képet:D
2011. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez a haj eléggé gagyi, már bocsi... Annyiból jobb most, hogy ezen a képen nincs olyan kómafejed, hanem mosolyogsz, de változtass már frizurát, ez tényleg "szopottgombóc". De az arcoddal nincs gond, csak ez a haj.
2011. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 nebula ***** válasza:
sztem valamennyivel jobb
2011. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!