Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alul fekete, felül szőke...

Az alul fekete, felül szőke haj miért gáz? Azért mert nem divat, akkor már nem is lehet ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt? Nekem konkrétan tetszik, de lehet hogyha valaki beszólt neked az azért volt, mert nem áll jól. nem mindenkinek áll ám ez a haj jól. ...
2010. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik, egyáltalán nem gáz.

19/F

2010. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem szólt be nekem senki, csak forumon olvastam, hogy mennyire undorítónak tartják meghogy milyen ronda az ilyen haj meg kiment a divatból. Nekem fenékig érő hajam van, nem akarok beképzelt lenni, de sokan mondták hogy k.rva jól áll, és én nem akarok váltani a divat miatt. Ja és nem vagyok plázacica... XD
2010. ápr. 5. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont nem a plázacicák hordanak ilyen hajat. Legalábbis nem tapasztaltam még hasonlót. Én eddig főleg az utcán olyan lányokon láttam, akik nem voltak kimondottan szépek és csak felhívták magukra a figyelmet.

Nekem nem tetszik az ilyen haj, de persze egy gyönyörű lányon olymind1.

2010. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze nem is gondoltam, nekem nincsenek előítéleteim :) Nem ismerlek, de ahogy elmeséltem hogy a hajad olyan hosszú, biztos szuper lehet. És lehet, hogy ez a szőke-fekete jól állna neked :D Na meg már olyan akkor hord nyugodtan, nekem mint már leírtam tetszik :) És kit érdekel, hogy nem divatos? :) A hosszú hajad is kiment a "divat"-ból mégis szuperjól áll nem? :D Ugybírom akik olyanokat mondanak, hogy azért vágatják le a hajukat mert "kiment" mert ah egyiknap divat akkor jól áll nekik a másiknap nem akkor meg már nem?

Nem téged minősítelek éppen hogy egyetértek veled :D Ha esetleg félreérthető lettem volna.

(az első kommentelő)

2010. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha Neked ez tetszik,és szeretnéd ilyenre megcsináltatni,akkor ne mások véleményével foglalkozz.Magadnak kell tetszened,és nem másoknak.Ha Te így érzed jól magad a bőrödben,akkor nem kell,hogy érdekeljen,mi a divat,és mi nem.
2010. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Mucsaröcsögei diszkókban látni ilyen hajat. okádék és parasztos. bocsi.
2010. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy igénytelen embereken is látni,a Kérdező lehet igényes és helyes,és tetszhet neki.Lehet,hogy másnak nem tetszik,neki még simán tetszhet,ő fogja viselni.Nem kell folyton mások véleményével görcsösen foglalkozni.Ha például nekem tetszik a lila harisnya,és tudom,hogy olyan a lábam,hogy még jól is áll,akkor nem fogok azzal törődni,hogy Mari néni a szomszédból mit szól hozzá.Attól én még nem leszek kevesebb,vagy igénytelenebb.
2010. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem gáz. Nem azért mert nem divat, nekem akkor sem tetszett, mikor mindenki ilyen hajjal rohangált.

Természetellenes, parasztos. Kb. a gagyi diszkókban rohangál mindenki így.

2010. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyszerűen undorító és ízléstelen, az is volt, most is az, és az is marad, nem izgat a divat, ha egyszer randa. Lehet akármilyen szép a viselője, ez nagyon el tudja rontani az összképet.
2010. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!