Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elméleti kérdés: ha a húszas...

Elméleti kérdés: ha a húszas éveimben ráncos, idős bőrre való arckrémet használnék, annak lenne bármi negatív hatása?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hàt..én itt ha abból indulok ki, hogy lehet olyanokat tesznek bele mint pl a labellóba, hogy szàrítja a szàd így mégtöbbet hasznàlsz.. mondjuk tudom, ha krémezel és ràncosabb leszel akkor krémet vàltasz, de sose lehet tudni, hogy miket tesznek bele..szerintem amíg feltétlenül nem kell, nem is kell hasznàlni
2011. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm,aki 40 elmúlt,de 20éves kora óta rántalanítózik.Nem ráncos a bőre,letagadhat jópár évet.

De ez mellett rengeteg vizet iszik...

Viszont a sok krémezéshez az arc hozzászokik,s nélküle már összeeshet.(anyukámnak bevált anno 1-2 ránctalanító,de ha 2 hét után abbahagyta,szinte összeesett/beesett az arca,és előjöttek a mély ráncok ismét-ördögi kör).


Sajnos nem lehet előre megmondani,hogy mi tesz jót konkrétan a TE bőrödnek.Van akinek a génjeiben van a sok ránc.Rengeteg 30as nőt látok 5 soros homlokránccal, és borzalmas arcbőrrel ...(de 20éveseket is!).

Nekem anyukám családja részéről mindenki állatira ráncos,mamám is papám is azok voltak.Viszont én tini korom óta nem húzom fel a szemöldököm sem,szóval nem ráncolom a homlokom,nem hunyorítok,és nem vigyorgok állandóan teliszájjal:)Ilyen apróságokkal is lehet szerintem segíteni a ráncok kialakítását.Plusz elviek a tiszta vízzel való arcmosás reggel-este ártani nem árthat!

Kell azér néha hidratálni,de nem kellenek méregdrága krémek.Sima garnier,vagy lapostégelyes nívea,jó bőrradír,tonizálás bőven elég.És persze jó minőségű sminkek.A sok szem-szemkörnyéki erős smink pedig nagyon ráncosít...

2011. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem látom értelmét,a bőrnek nincs szüksége rá.Minden korosztálynak megvan a megfelelő termékcsaládja.Ha oda érsz ez a ránctalanító nem fog használni.Mindíg az életkorodnak,életvitelednek válassz krémet.
2011. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

00:19-hez hozzászólnék, nekem is van 3 soros homlokráncom, de ez már csecsemőkoromban volt :D Csak most már ott van:D

De amúgy máshol sehol sincs ráncom. 30 vagyok.

2011. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Csak kíváncsi voltam, hogy ha mondjuk ideje korán ráparáznék a ráncokra, akkor jobban megakadályoznák-e már ilyen idős koromban azok kialakulását.

2011. okt. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!