Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám "eltávolítani a...

Hogyan tudnám "eltávolítani a karikákat a szemem alól?

Figyelt kérdés
nincs otthon uborka pedig arra gondoltam . egyéb ötlet ?? :) mi tenne jót a bőrömnek ? :) köszi a válaszokat :)
2011. szept. 29. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Több pihenés :)
2011. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rövid időn belül kéne eltűnniük :)
2011. szept. 29. 17:50
 3/9 Joy Turner ***** válasza:
100%
Akkor korrektor, alapozó, púder trió.
2011. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

krumplit,uborkat szoktak ajanlani,de mondjuk nekem nem sok siker lett tole...

ha olyan kekes vagy lilas,stb,akkor a borodtol picit vilagosabb pudert hasznalj oda a karikas reszre...en mindig igy csinalom:)

2011. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy barátnőm mondta, hogy ő pár percre berak a hűtőbe egy teáskanalat és utána szeme alá teszi a karikára és elmúlik. Többeknek mondtam már akik egy jó hosszú éjszaka nem tudtak eleget pihenni és karikás volt a szemük nekik bevált. Nekem azért nem mert alapjáraton van a szemem alatt karika:S korrektor viszont ezen is segített^^
2011. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jah és pár percig tartsd a szemed alatt a kanalat ha kipróbálod esetleg:) De szerintem neked is inkább az a fajta karika ami állandóan ott van a szemed alatt és a sok pihenés semmi nem mulasztja el tehát korrektor:)
2011. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
jégkocka
2011. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%
Érdekes, a jégkocka segít?
2011. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
persze hogy segít, hiszen hűsít, és a fáradt szemnek ez a legolcsóbb megoldás...
2011. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!