Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csokibarnára szőkét festek,...

Ha csokibarnára szőkét festek, milyen színeredményt kapok?

Figyelt kérdés
Egy hete még platinaszőke voltam (már 10 éve van így festve), de befestettem csokibarnára. Sajnos!! Mert nem áll jól. Leszívatni nem akarom, de ha mondjuk 2-3 hetente befesteném szőkével, milyen lenne a hajam? Platinaszőke már nem akarok lenni, a Casting borostyánszőkéje tetszik.
2011. okt. 2. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi, nem fogná meg, csak a töveket.

Ha a csokibarna festett, akkor azt le kell szivatni ahhoz hogy szőke lehessen újra.

2011. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csokibarnát is Castinggal csináltam, ami úgy tudom, hogy színező.
2011. okt. 2. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csokibarnát nem fogja befogni..kérdés,hogy milyen festéket használtál, nekem is ilyennel van, és amellett,hogy elég erős szín még vöröses árnyalata is van, amit még nehezebb "kiszedni" a hajból..

ha világos hajat szeretnél akkor sajna le kell szívatni:/

2011. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most látom,hogy színezővel...akkor is mindenképp várnék a helyedben pár hetet, hagy kopjon ki kicsit a hajból (ha jól tudom az ecetes öblítés is fakít a színen) és utána Fodrásznál rákérdeznék, hogy okés-e így a festés...otthon szerintem semmiképp ne próbálkozz:S
2011. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ráfested a szőkét akkor sárga lesz a hajad...és,ha sárga akk fessd be újra szőkével és megvan...legalább is a barátnőm is ugyan ebbe a helyzetbe volt és neki bevállt igy.
2011. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SEMMI nem fog látszani. Ugyanígy voltam, mint Te, mindenki mondta, írta, hogy felesleges pénzkidobás, nem hallgattam senkire, elfestegettem cirka kilenc ezer forintnyi szőke hajfestéket, eredmény ez: a tövek mindig szöszik lettek, a csokibarna meg ugyanolyan maradt. Átkoztam magam, mert a házi festegetés árából egy fodrász gyönyörű szőkét csinált volna.

Végül fodrászhoz mentem, ő kiszőkített, helyrehozta a sza.rráfestett hajamat, és egy centit sem kellett levágni.

2011. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!