Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéssel kapcsolatban...

Hajfestéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem, hány %-os oxit használjak?

Figyelt kérdés
Eredetileg nagyon sötét sötétbarna hajam van, szinte már fekete. Ezt festem már kb fél-1 éve barnára, 6.1-es (hamvas sötétszőke) Alfaparf Evolution-t használok 6%-os oxival, amitől olyan sötét-középbarna szerű színe lesz a hajamnak, azonban ezt csak többhetes kopás után tudom elérni. Mikor befestem a hajam, nagyon sötét barna lesz, így kopik ki olyan középbarna-szerűre. Hogy érhetném el, hogy világosabb legyen a hajam azonnal festés után? Arra gondoltam, hogy 9%-os oxit kellene a festékhez kevernem, ez elvileg többet világosít (a 6% semmit nem világosított, csak fedett). Mit gondoltok erről, így elérhetném a világosabb színt? És ha vörös pigment van a hajamban, a 9%-os nem fogja kihozni a vöröset belőle?
2011. okt. 2. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

9%os jó lesz elsőre sztem!!aztán meglátom milyen lesz..és ha még világosabbat szeretnél akkor utánna legközelebb a 12%osal kellene!!


21L

2011. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

12 % nem!

jó a 9 %

de nem kell mindig az egész hajat festeni elég csak a lenövést 9% -al .Ha jó a hosszán a szín a lenövést kell csak olyan színre festeni hosszára nem kell rávinni . Ez a tő festés fodrászatban így olcsóbb is!Hihetetlen de jó lesz.

2011. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, elég problémás ez a világosítás, hátha másmilyen lesz a töve.... :/
2011. okt. 5. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon át kell gondolnod .
2011. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
többhetes kopás után tudod elérni akkor kell csak a tövét festeni 9 %. Mert a fejbőrnél melegebb van és félóra elég neki.Így lesz egyszínű.PRÓBÁLD KI RAJTA.
2011. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már máshol is olvastam hogy a hőhatás felpörget valamit!? De mit le tudja Nekem ezt Valaki írni? Jobban kiszívja a színt ha fújom mondjuk hajszárítóval? Köszi!
2012. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!