Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befogná a festék...

Szerintetek befogná a festék a hajam? (lent)

Figyelt kérdés

Most ilyen a hajam (eredeti színe):

[link]

(Kicsit rossz a képminőség, telefonnal fotóztam és nem adja teljesen vissza a színeket).


Valami ilyesmit szeretnék:

[link]

vagy

[link]

Esetleg egy kicsit sötétebbet. Szerintetek befogná a festék, vagy szőkítenem kellene?


2011. okt. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy befogná, de inkább jobb minőségű festéket válassz.
2011. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mik számítanak jobb minőségűnek? :D (Nem igazán vagyok jártas a hajfestés témában. :)) És köszönöm a választ.
2011. okt. 2. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Befogná, persze.

Csak ápold rendesen, ne legyen olyan csúnya, mint a második képen lévő vörös - mert amúgy nagyon szép a hajad, szvsz. be sem kéne festeni :)

2011. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék. Nekem ez a kedvencem, nem túl drága, s nem roncsolja annyira a hajat mint a többi festék. A felvitel is pofon egyszerű, főleg ha nem vagy benne jártas. Remélem megfogadod a tanácsom! Sok sikert! :)

2011. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nagyon szép :)

2011. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!