Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon Cikik a pattanások?

Nagyon Cikik a pattanások?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magamat mert az osztályból szinte csak én vagyok pattanásos.Szerintetek ciki?Mit tehetnék a pattanások ellen?
2011. okt. 2. 21:39
 1/8 Gress ***** válasza:
40%
Kozmetikus,krémek...
2011. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ciki...kozmetikusnak tanulok és nekem a legrondább az arcom..szted? :S holnap mek nőgyógyászhoz..már csak a fogamzásgátlóban reménykedek..ez van sajnos :(

Menj el bőrgyógyászhoz azt ajánlom és ne halaszgasd(mint én)!!


21L

2011. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
szerintem mennj el kozmetikushoz! a testvéremnek is szörnyen pattanásos volt az arca kb egy hónappal ezelőtt. mostmár szinte alig van..a kozmetikus tudja, hogy milyen krémeket használhatsz, ami a bőrtípusodhoz megfelelő. maragy a kosmetikusnál szerintem:).
2011. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam bőrgyógyászhoz és nem sokat értek a kenőcsök és egyéb dolgok, amiket felírt. Itt a GYK-n olvastam, hogy az Aknesol milyen hatásos... Hát tényleg az. Én azt használom már 2-3hónapja és nagyon szép lett tőle az arcom. Próbáld ki te is! Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül és kb. 1100Ft. Naponta 2x, reggel és este bekenem vele az arcomat és kész. Viszont vigyázz vele, mert eléggé szárít. 22F
2011. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek nem ciki, értelmes ember tudja, hogy senki sem önszántából lesz pattanásos...

Én 27 éves vagyok, de egy betegség miatt most az elmúlt pár hónapban megintcsak pattanásos voltam, nálam ez visszatérő probléma sajnos. Bőrgyógyász tényleg sokat tud segíteni, de vannak olyan problémák, amiken csak lassan.

Nekem egyébként a cinktabletta vált be leginkább belsőleg (ugyanolyan jó, mint az antibiotikum), és teafaolaj és sudocrem kombináció éjszakára külsőleg, ami leszárítja a meglévőket, plusz gyorsabban gyógyulnak. De mindenkinek más miatt van pattanása és így a kezelés is mindenkinél más kell, hogy legyen...

2011. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pattanásos vagyok, már 7 éve. Nagyon utálom, sok mindent kipróbáltam már, és szeretnék végre megszabadulni tőlük.

Nem ciki, de megértem, hogy annak érzed, én az utcára se megyek ki szívesen alapozó nélkül.

Amik nekem segítettek: Aknesol, Sudocream, Akneroxid gél.

2011. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:53!


Tényleg, az Akneroxid és Lubexyl kettős segített nekem, ezt kihagytam. De az Aknesol vált be a legjobban. 22F

2011. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Én viszont kozmetikus vagyok.Menj el egy arctisztító kezelésre.A bőrgyógyászaton az ekcémás,laphámrákos betegek mellett nem figyelnek a pattanásos bőrre.A pattanásokat ki kell tisztítani,nem gyógyszert szedni rá.Hidd el szépen helyre tudja hozni.
2011. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!