Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek hosszú hajat növeszteni,...

Minek hosszú hajat növeszteni, ha úgyis összefogják sokan?

Figyelt kérdés

Elég sok lányt ismerek, akinek hosszú haja van, és összefogja, minden reggel, és sose hordja kiengedve.,

Ennek mi értelme?

Akkor minek a hosszú haj ha össze van fogva hátra?


2011. okt. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

szerintem azért mert otthon tudnak vele játszani hogy kiengedik,meg kivasalják,begöndörítik,és így olyan mintha egy csomó ikertestvérük lenne


de amúgy fogalmam nincs

13l

2011. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem még összefogva is jobban tetszik a hosszú haj:)

[link]


[link]

2011. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hordom összefogva ha nagyon szeles idő van, szerintem nincs kedvük vele bajlódni
2011. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobban variálható összefogva, mint kiengedve. Millió variáció van kontyokra, copfokra, fonatokra, amikkel változatosan lehet hordani a hajat. Az is unalmas tud lenni, ha mindig ki van bontva.

Személy szerint én azért kötöm össze legtöbbször, mert:

1. Sokkal kevésbé roncsolódik ha fel van tűzve, nem gubancolódik.

2. Állítólag összekötve jobban áll, legalább is mások szerint.

3. Ha ki van bontva mindig ráülök. XD

4. Nem mindig vagyok olyan hangulatban, hogy örüljek neki, hogy folyton megbámulnak miatta.

Persze szoktam kibontva hordani, pl. ha csak vásárolni megyek, otthon vagyok, sétálni megyek, de suliba és dolgozni mindig feltűzöm.

2011. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én pl azért szeretem a hosszabb hajat, mert ha nincs kedvem belőni, akkor elég csak összekötni, befonni, kész. Ez egy rövidebb, tépett, stb hajnál macera külön, mert itt odatűzni egy tincset, amott lelakkozni, stb.

alapból jobban áll nekem. meg mert ha épp van időm rá, akkor szépen meg szoktam csinálni.

suliba meg rohangászós napokra meg ha rövid, ha hosszú hajam volt, összetűztem, mert zavaró írásnál pl, meg melegít meg minden.

2011. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert ez a nőiesség szimbóluma!!! Nem is értem... Szerintem minden fiúnak tetszik a szép, hosszú nőies haj.
2020. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!