Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi praktika pöttyök ellen...

Házi praktika pöttyök ellen (borotva miatt alakult ki)? Mit kenjek rá, hogy pár nap alatt elmúljon?

Figyelt kérdés
S.O.S. 2nap múlva ballagásra megyek,a lábam meg undorító,ráadásul szoknyába megyek...milyen tippetek van,ami -ha nem is tünteti el 2nap alatt az egészet,de halványítja- segít?Azon kívül h korrektor+alapozó és nem is gáz...mert sok van és azt mind lekorrektorozni sok idő,meg jobb lenne ha elmúlna...harisnya lesz rajtam,de átlátszik...S.O.S. segítsetek! :\'(
2009. ápr. 28. 14:28
 1/1 A kérdező kommentje:
ja egyébként próbáltam popsi krémmel,de nem használt.Este neogranormonnal kentem be,ez segíthet?Vagy körömvirágos krém?A méz tényleg jó a sebekre?Ha igen,akkor az is segítene ugye?
2009. ápr. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!