Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az emo-soknak nem töredezik...

Az emo-soknak nem töredezik szará a hajuk?

Figyelt kérdés
ugyebár ha tű hegyesre vasalják+hajolaj+lakk...csakmert énis ugyanígy csinálom és 1 cm v. kisebb darabok törnek le a hajamból,szerencsére sűrű
2011. okt. 6. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy dolgot kérdeznék tőled. Láttál már élőben valaha olyan emot aki minden nap szögegyenesre vasalja a haját? Nem kérdés, aki ezt csinálja törik és csúnya a haja hiába ápolgatja...

Vagy csak képen láttad hogy gyönyörű szép csillogó a hajuk? Photoshop. A látszat néha csal...

2011. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
attólmég mindig vasalják és kb ők tudjákalegjobban
2011. okt. 6. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
bocsi de ezt nem nagyon értem mire írtad
2011. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt h. hogyan tudnámmegakadájozni h. letörjön
2011. okt. 6. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekik se olyan hibátlan a hajuk mint ahogy azt te látod képeken. Élőben én akárhányat láttam mindenek töredezett és csúnya haja volt.
2011. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt megértem,énisláttamár de én arra szeretnék megoldaást találni h. ne centik essenek le belőle
2011. okt. 6. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt kérdezd :D Menj fodrászkellékeshez és mondd el a problémád, biztos segítenek és ajánlanak neked hajpakolást +egyéb hajápolási módszereket/termékeket.
2011. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én minden töredezetthaju emonak meg nem emonak ajánlom a Gliss Kur vadrózsás sampont és hozzá a hajregeneráló, töredezés elleni, fényesítő balzsamot/pakolást/spray-t :)
2011. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fodrász ismerősöm most azt mondaná, hogyha nem szeretnéd hogy tönkremenjen a hajad, akkor ne vasalgasd. ;)

De hogy segítsek is, van valami olyan kezelés, amivel tartós egyenességet lehet elérni. Szerintem neked ilyen kéne. Ha ki szeretnéd próbálni, akkor valami komolyabb fodrászatba menj be, pl mesterfodrászhoz, mert nem tudja akárki megcsinálni.

2011. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emo-soknak amúgy azért nem látszik annyira a töredezés, mert festetik a hajukat, és akkor nem látszik annyira. (Főleg azt extra szőkénél).

Töredezésre amúgy olló, mielőtt még nagyobb centik törnének le, olívaolaj/kókuszolaj, alacsony hőfokon való vasalás, és töredezés elleni balzsamok(előttem már írták a gliss kur-t, én is azt használok, és tényleg nagyon jó a pakolás). Ja, és ha otthon vagy, és nem muszáj, akkor ne vasald, inkább csavard fel kis kontyba a fejed tetejére, fond be divatosan, meg ilyenek.

2011. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!