Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra mi a jó? Mennyi...

Hajhullásra mi a jó? Mennyi haj kihullás számít már soknak?

Figyelt kérdés
Régen szőkítve volt a hajam melírral, akkoriban nem igazán vettem észre hogy hullik. Most sötétbarna lett (olyan mint az eredetim mert már nem akarom festetni) és iszonyat sok kihullik hajmosás után. Tény, hogy 3-4 napig nem fésülöm ki teljesen a hajam, hanem csak a tetejét, és lehet ezért hullik az a 3-4 napnyi mennyiség. Vagy az is eszembe jutott hogy ilyenkor ősszel állítólag hajváltás van. Érdemes lenne valami kapszulát szedni? Nem igazán akarok ilyen szereket bevenni...Mennyire lehet hasznos és ártalmas?
2011. okt. 10. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne!
2011. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ez engem is érdekelne!
2011. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont mostanában terveztem kiírni valami hasonló kérdést, anyukámnak úgy hullik épp a haja, hogy az hihetetlen. Lehet, hogy van az őszi hajváltásban valami...
2011. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ezt ebben a témában akartad feltenni?


A hajhullás sok mindennek a jele lehet. Szedj vitaminokat, vannak speciális "haj- és körömerősítő miultivitaminok" (nagyjából E, B és C vitaminkomplex, tökéletesen ártalmatlan), az jót tesz a közérzetednek is. Esetleg lehet fejbőrprobléma, de az ritkább, a gyakoribb ebben a latyak időben a vitaminhiány.

Az ilyesmit szedheted akkor is, ha nem vészesen hullik a hajad, megelőzésnek is tökéletes. De ez inkább csak gyorssegély, a hosszútávú megoldás a megfelelő táplálkozás lenne.

2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hajmosas utan fesuleskor nekem is csomó kihullik :-( ... Jó lenne megoldást találni rá ...
2011. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hullik a hajam, én melíreztetem a hajam, de próbálom nagyon ritkán festetni.

Én fogok valami kapszulát szerintem.

2011. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*szendi
2011. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*szedni

:DDD szönyűű

2011. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi ez a nagy hajhullás?? mert nekem is hullik:(( nem festem természetes barna nem volt jellemző eddig a hajhullás,ez talán az évszaktól van?
2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok,aki nem tud írni :)

Nem tudom, de már engem is nagyon bosszant a hajhullás,de mondjuk nekem már egy ideje hullik.

2011. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!