Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetek allergiás a gyantára?

Lehetek allergiás a gyantára?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy allergia, egyenlőre még csak találgatok, megpróbálok összefüggéseket keresni. Tegnap voltam gyantáztatni és le lett ott lent gyantázva majdnem az egész. Ma délután sokkal több lett a fehér folyásom, kis fehér golyócskák és ragadós. Hozzátenném hogy ez a probléma nem most kezdődött hanem kb fél éve. Voltam nőgyógyásznál NINCS semmilyen gombafertőzésem, kenetet vett és minden eredmény negatív lett. Sokat gondolkodok rajta, hogy amikor elkezdődött az első ilyen panaszom akkor mi történt, milyen változás az életemben. És mivel a tegnapi gyanta után ismét előjött ez a gond (ami az utóbbi hetekben szinte elő se jött), elgondolkoztam rajta, hogy nem lehet-e hogy esetleg belement a gyanta vagy a hintőpor, vagy akár valamelyik krém. És ha valóban a gyantától van akkor mit csináljak? Nem szeretném abbahagyni a gyantázást. Kérjem meg a kozmetikust hogy próbálja ki másik gyantával?
2011. szept. 15. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem allergia,az bőrpírrel,duzzanattal reagálna.Az viszont lehet,hogy irritálja a hüvelyflórát.De nem hiszem,hogy bele jutott volna.Én előbb gondolnék egy enyhe felfázásra.A következőig várj,akkor kiderül.
2011. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát várhatok a következőig, de mivel már fél éve előjön időnként ez a panasz, ezért nem hiszem hogy most fog megváltozni:( A felfázás nem tartana ennyi ideig. Köszönöm azért a válaszodat:)
2011. szept. 16. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írod nem állandó,időszakos!Vagyis nincs állandóan fehér folyás.Lehet szimpla hormonális dolog is.
2011. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, csak annyira sok és "csúnya" olyankor, hogy nem hiszem el, hogy ez normális.
2011. szept. 16. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg.egy biztos,hogy nem a gyanta.Lehet,hogy peteérés van vagy nagyon egyszerű oka van.Lehet izgatottság is.
2011. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!