Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időközönként érdemes a...

Mennyi időközönként érdemes a hajat vasalni, hogy ne roncsolódjon annyira?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egyet - több mint 10 euróba került, és elég jó a minősége ha ez számít :D
2009. ápr. 30. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a hajvasalás az egyik legjobb módszer a haj szadizására. Persze függ az egyéni hajtípustól is, hogy kinek mennyire tolerálja a haja. Az enyém gyakorlatilag semennyire, mert alapból száraz és töredezésre hajlamos. Vegyél mindenképp vasalófolyadékot, amit tincsenként kell a hajadra fújni, mielőtt az adott tincset vasalod. Inkább csak alkalmanként használd. De egy héten 1 alkalomtól semmiképp ne többször. De én inkább havi egyet javasolnék, persze attól függően, hogy milyen a hajtípusod.
2009. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alapból száraz a hajam, de pont ez az, mert ha nem vasalom ki, akkor úgy nézek ki, mint aki a 220-ba nyúlt. Ez mára már egy ördögi körré vált. annyi, hogy én 3-4 naponta mosom a hajam, és csak ekkor vasalom, szóval azért nem minden nap. És szoktam szüneteket is tartani, amikor mondjuk inkább begöndörítem, vagy hasonló...
2009. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
1 évig folyamatosan vasaltam a hajam, a hét napjaiból 6szor biztosan! Nekem régen nagyon vastag szálú, drótszerű hajam volt. Még csak most kezdett el töredezni, ezért visszavágtam pár centit és inkább csak felkötve hordom egy ideig.
2009. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Én is 3-4 naponta mosom a hajam, ugye esténként és a rákövetkező reggel vasalom ki. Nagyon száraz a hajam és vékonyszállú is. Ha szünet van és nyaralunk avgy itthon vagyok, simán csak vízzel mosom mert avval csak frissítem. Nekem 1 éve nem nött a hajam :( eléggé elvagyok keseredve,dehát nem tudok mit tenni :S
2009. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen marka mert 10 euro az olcso nagyon !!!

Amugy ha rendszeresen apolod a hajad hasznalsz hajpakolast es vasalas elotti szert a hajadra akkor semmi baj ..

amugy 2 naponta vasalhatod :D

pusz`

2009. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!