Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segíts! Rossz lenne a wax?

Segíts! Rossz lenne a wax?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen waxot: [link] és nem vagyok megelégedve a termékkel. 7-8száz forint körül volt. Ennél voltak olcsóbb kategóriásak is, gondoltam ez azért csak jó lesz, meg a márkája is jó. Tenyeremen szétkenem (nem sokat) utána fel a hajra. Kb olyan mintha zselézném, nem marad úgy a hajam ahogy beállítom, és miután végzek, ragad az egész fejem, nem tartja a frizurát, meg ha hozzáérek más alakot vesz fel. Nagyon nem vagyok megelégedve vele. Esetleg lakkot kellene mellé használnom? Nem akarom egyből leírni a terméket. köszi ha válaszolsz!
2011. okt. 1. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lakk. A wax önmagában nem tartósítja a frizurát.
2011. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a Wax-al formázod és a lakkal teszed tartóssá?
2011. okt. 1. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én egyiket sem használom, de gimiben a legjobb barátnőm úgy csinálta ahogy te írtad. Bár ő ha jól emlékszem zselézte és utána lakkozta. De lakkot tuti használt (rövid hajú)
2011. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, úgy döntöttem hogy kipróbálom lakkal
2011. okt. 2. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!