Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csinálni?

Hogy lehet ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 18. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Növeszteni, gondozni vagy paróka, hosszabbítás.
2011. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy növesszem meg a hajam, hanem hogy tudnám megcsinálni ezeket a hullámokat.

Mellesleg derékig érő hajam van.

2011. okt. 18. 10:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Dauer azt hiszem:) A fodrász tartósra megcsinálja. Ha csak egy időre kéne akkor besütöd és kicsit kihúzgálod. Nekem mondjuk nem maradna meg benne. Lehet az ő haja genetikailag ilyen.
2011. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 18. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de akkor rosszul tetted fel a kérdést!
2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez nem dauer...vagy kreppelve van, vagy pedig fonta és úgy szárította be.(amikor kreppelem nekem akkor szokott ilyen hajam lenni)
2011. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem alapból ilyen a hajam. de sztem ha félszáraz hajadat befonod apró tincsekbe és úgy szárad meg akkor hasonló eredményt érhetsz el
2011. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem dauer, az biztos. Nekem van egy ilyen tripla hajsütővasam. Azzal érek el hasonlót. De nekem is az ilyesmi hullám tetszik. Próbáltam már az apróra fonást is, de az sem ilyen, hanem olyan vagyok, mint valami oroszlán, mivel rengeteg hajam van :)


[link]

2011. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ment a plusz.


Nagyon tetszik az a hajsütővas! Megpróbálok beszerezni egyet! :)

2011. okt. 19. 07:22
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez is a tripla hajsütővel van csinálva :) Nagyon szép *.* Ha megcsináltad, majd mutass képet :)

2011. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!