Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 D-s szempillámat mivel...

3 D-s szempillámat mivel mossam le?

Figyelt kérdés
Tegnap rakattam fel meg szeretném kérdezni ha kifestem persze vízállóval akkor mivel mossam le hallottam már az olívaolajról viszont mások szerint az csak bajt okozz,szerintetek??????
2011. okt. 18. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi szükséged vízálló szempillaspirálra? Remélem nem minden nap azt használod. Nagyon kiszárítja a pilláidat. Egyébként pont, hogy az olajos lemosókat kell kerülnöd 3d-s pilla esetében. Keress nem olaj alapút (google segít). Bár ahol csinálták elmondhatták volna...
2011. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÉN IS AZT GONDOLTAM DE MIKOR VÉGEZTÜNK NEM MONDTA MIVEL MOSSAM LE HA KIFESTEM CSAK AZT,HOGY NE FESSEM HA MÉGIS AKKOR DE DÖRZSÖLJEM LE DE NEM LETT OLYAN HATÁS,HOGY NEM LENNE SZÜKSÉG FESTÉKRE:(( PEDIG JÓ PÉNZ VOLT MINDENESETRE KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET
2011. okt. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!