Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSETEK! Vasaljam?

SEGÍTSETEK! Vasaljam?

Figyelt kérdés

természetes göndör hajam van. sokan mondják hogy szép.

szeretem vasalni, sokkal szebbnek látom magam. (így se tartom magam szépnek) és a suliba is nem azt mondják hogy szép a hajam, hanem hogy szép vagyok....

vasaljam??? csak az a gond hogy eléggé törik a vége... :((

13/L


2011. okt. 20. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
vágass egy kicsit a végéből, és ne minden nap vasald,de szerintem nem szükséges vasalnod. :)
2011. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is természetes göndör a hajam.Nekem is sokan mondják,hogy szép a hajam,de én sokkal jobban szeretem,amikor egyenes.Én régebben nagyon sokat vasaltam és a végén csúnyán töredezett lett a vége.

Most 16 vagyok és kb minden 3.hajmosás után kivasalom.

Te döntsd el,hogy hogy szeretnéd viselni,mert az a lényeg,hogy magadnak tettszél.

Én tapasztalatból amúgy azt mondom,hogy nagyon sokan szeretik a göndör hajú lányokat :)

2011. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fodrászként mondom!

Semmiféle képpen sem. Ha úgy van, használj hajsimító sampont,balzsamot stb. De ne vasald. sokkal jobban fog törni és csúnya is. Havonta vágass a végéből, megnő és már is nem látszik majd olyan nagyon göndörnek, és sokkal szebb lesz. Amúgy is jön vissza a divatba a göndör haj! :)


Az meg, hogy szép vagy összkép! tehát beleszámít, hogy a hajad is szép ;)

2011. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!