Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 14 hetes vagyok és vannak...

Ha 14 hetes vagyok és vannak lyukas fogaim, de a fájdalomküszöböm a fogidegeimnél igen alacsony, akkor milyen fájdalomcsillapítás lehetséges a fogtömésnél?

Figyelt kérdés
2007. nov. 25. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanaz,ami eddig.A dokit úgyis tájékoztatod arról,h baba van,és ő majd tudja mi a jó neked és a babának.
2007. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit idősebb terhesen húzta a dokinő a fogam egy részét, amit letörött, és elkezdett mozogni. A szokásosnál kisebb adag fájdalomcsillapítót be kellett adnia a húzáshoz. Sztem valamit ki tud találni nálad is. Ja és persze egészséges babám született, és ezt a fajta érzéstelenítést kétszer is kellett alkalmaznia. Ne félj :)
2007. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogászati érzéstelenítés nem okozhat semmilyen problémát, röntgenezni viszont tilos, szólj, hogy terhes vagy!
2007. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyamatosan járok orvoshoz a tehességem óta , mert sorra lyukadnak ki a fogaim! Kaptam érzéstelenítőt , sőt volt hogy kettőt is! Ugyanúgy lehet adni, a babára ez nem ártalmas!Üdv.:18 hetes kismam
2007. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!