Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szert ajánlotok hogy...

Milyen szert ajánlotok hogy elmúljon a fejviszketésem? Hullik a hajam, korpás is, pedig elég vitaminhoz jut a szervezetem. De a legjobban a viszketés zavar.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En orvost javasolnek,mert lehet,hogy ekcemad van.Nekem a tarkom es a hajas fejboromon volt.Viszketett es korpasodott.Ha nem ekcema akkor jo a Nizoral sampon is.De orvos lasson feltetlenul!
2009. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Seborin sampon. Ha nem használ, orvos.
2009. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nézd meg a samponod összetevőit,rá van írva apró betükkel a hátuljára.Üsd be a google be mondjuk az első hármat és rájössz hogy miért viszket a fejed.Nekem is volt ilyen problémám.Vegyél méreganyag menteset.Nekem megszüntette.Ha érdekel írj e-mailt
2009. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
lehet tetves vagyXD
2010. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!