Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát vegyek?

Milyen borotvát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátomnak keresek karácsonyra elektromos borotvát. Fontos hogy akkumulátorról és tudjon működni és pajeszvágó is legyen rajta. Nagyon érzékeny a bőre, tehát valami olyanra lenne szüksége, ami nem húzza és tépi a szőrt. Tudtok valamit ajánlatni?
2011. okt. 23. 12:21
 1/2 anonim válasza:

Az, hogy egy borotva húzza a szőrt, nem mindig a borotva hibája. Ha már több napos borostáról van szó, akkor más technikát, vagy a hosszabb szőr vágására alkalmas borotvát kell használni. Továbbá ki lehet alakítani a saját technikát is, ahogy nem fogja húzni.


Mindenesetre én is most cseréltem borotvát, mert olykor már nem volt mit tenni, néha jól meghúzta a szőrt, hogy felvonyítottam :-) Én olyan választottam, amit takarítani sem kell, mert megcsinálja magától, sőt be is olajozza. A takarítás is elég macera így ez nagyon kényelmes megoldást. Én picivel 30eFt felett vettem, de nem bántam meg, bár még sosem vettem ennyiért korábban borotvát. A borotva pedig a Braun 390cc. Nem rége láttam, hogy az edigital 29.900,- Ft-ért árulja. A braun.hu oldalon is utána lehet nézni, hogy miket tud. Használat után csak bele kell tenni a tartójába és máris tisztítja. Az első kb. 1 perc kicsit hangosabb, aztán 4 óra szárítás következik. Az alkoholos oldatot amiben tisztítja borotvát, kb. 1-2 havonta cserélni kell.

2011. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én használtam már Philips-et és Braun-t is, a kettő közül egyértelműen a Braun a jobb. A mostani Braun-om lassan 10 éves lesz, megérett a cserére, mert elkezdte húzni a szőrt, gondolom már elkopott... Az aksija is lassan megadja magát, most már csak hálózatról használom. Hallottam már olyat is, hogy szita lyukadt ki rajta, de az egyáltalán nem gyakori. Szóval összességében ez egy jó márka, kb 5-10 évig használható. Hosszabb szakállhoz érdemes külön szakállnyírót venni borotva helyett, az garantáltan nem fog húzni...
2013. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!