Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát vegyek?

Kuko kérdése:

Milyen borotvát vegyek?

Figyelt kérdés
Szia! Az lenne a kérdésem, hogy nekem van egy jó minőségű gillette borotvám.Elmondom a Borotválkozásomat nem tanácsot akarok csak, hogy értsétek. Langyos víz az arcomra és a borotvára,borotva hab, és utána lefelé húzva persze nem szembe széllel:) na igen ám de akkor maradnak ott ilyen kis szőrök azt más,hogy nem lehet meg másnak is ilyen csupasz az arca és az tetszik nekem mint atom és olyat akarok én is na akkor megint borotva hab és most felfelé utána lemosom és arc szesszel bekenem. és kész! Na igen de nem tellik bele 2 óra és piros lesz bepöttyösödik és olyan mint, hogyha pattanásos lenne ilyen fehér a közepe a kis pöttyöknek! Azt mondták vegyek elektromos borotvát tudnátok nekem valami jót és aránylag baráti áron beszerezhető borotvát ami elektromos? Előre is köszi! És várom a válaszodat!
2011. okt. 26. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz szét a media marktban, vagy az euronicsban ott néhány ezerért is lehet venni. márkából a philipset ajánlom(és persze a hasonló márkákat)
2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet!
2011. okt. 28. 03:40
 3/3 anonim válasza:

szentem semmi baja a borotvának szentem onnan fúj a szél h ellentétesen húzod nem merőlegesen :) nekem gilette fusion van és többször végig kell menni azon a felületen :))

16/f

2012. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!