Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom, mit tegyek a hajammal?

Nem tudom, mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Ha megmosom a hajam,akkor aznap jól áll meg minden

de ha pl este mosom meg,akkor reggel összevissza áll

zsíros meg minden

törölközővel kicsit átsimítom

utána meg akárhogy rázom a fejem nem áll vissza:D

ez mitől lehet?

túl sok a hajam,vagy csak hülyén van levágva?


2011. okt. 26. 20:38
 1/1 anonim válasza:
Az én hajam is ilyen csak nekem nem zsírosodik hanem nagyon koszolódik. Ne mosd meg naponta mert azzal csak ártasz neki ha második nap már nagyon durva akkor fogd össze vagy vegyél fel sapkát, nem tudom használsz-e balzsamot ha nem akkor használj, nekem a Fructis jött be csak meg kell találnod azt ami a legjobb a hajadra. Samponnal mindenképpen kétszer mosd meg és az első mosásnál inkább arra koncentrálj hogy a fejbőrödet mindenhol alaposan megtisztítsd a hajad csak utána jön. :) Én ezt tudom tanácsolni... Jaa az össze-vissza állra: Ne nagyon változtass rajta úgy értem fésüld át a hajad, nézd meg hogy hogy áll a legjobban ha csak ki van engedve és elvan választva valamelyik oldalra, és szárítsd úgy MINDIG aztán ha száraz már csinálhatsz vele amit akarsz. És ha este megmosod, és reggelre bezsírosodik akkor valami baj van és menj el bőr ill. haj gyógyászhoz. :)
2011. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!