Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mindennapi napozas karos?...

A mindennapi napozas karos? Termeszetesen csak delutan.

Figyelt kérdés
Minden nap napozom egy orat 3-tol 4-ig.
2009. jún. 29. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, főleg, ha be se kened magad.
2009. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig bekenem magam 20 faktoros vedokremmel.
2009. jún. 29. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Anya fiatal korában minden nap napozott úgy, hogy bekente magát napfényvédőkrémmel, és rá jó pár évre májfoltok jöttek ki a karján. Nagyon csúnya.

Én nem ajánlom a mindennapi napozást, még ha dálután akor se.

Heti 1x ha nagyon akarod. Ne tedd tönkre a bőrődet, mert később nagyon megbánod, hidd el.

De ne is értem, olyan sokan akarnak barna lenni, napoznak, szoliba járnak. Jó a hófehér bőr most nem éppen divat, meg a legszebb, de én akkor se tenném e miat tönkre a bőrömet.

Én nem napozok, szoliba se jártam soha és nem is fogok. Nyáron a napon mindig szépen lebarnulok, jó szép ne mondom, de ez nekem bőven elég.

2009. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!