Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges lézeres szőrtelenítés...

Végleges lézeres szőrtelenítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Végleges szőrtelenítésre szeretnék jelentkezni, és érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak!

Nekem a bőröm nagyon fehér és a hajam sötétbarna.

A problémám a homlokom, ugyanis nagyon sok a haj ott és teljesen lenől, majdnem a szemöldökömig, és a babahaj is nagyon dús....gyerekkoromban egyszer szerettem volna megnöveszteni a fufrumat és az osztálytársaim alaposan kicsúfoltak érte, hogy olyan a homlokom, mint a majomé!

Nagyon szégyellem a mai napig magam emiatt és takargatni kell folyton hosszú fufruval, de már elegem van! A családba senkinél sincs ez! A homlokcsontom nem is magas, csak túl hajas! Anyám is mindig mondogatta, takargatni kell, mert csúnya,különösen egy lánynál!


Az érdekelne, kinek hány alkalom után tűnt el véglegesen a szőr, ugyanis nem olcsó a lézeres szőrtelenítés! Elég sokba kerül, de már elegem van a takargatásból, és a borotválásból is! Szeretném ha 4-5 alkalom után többet nem nőne ki, vagy csak minimális! Több klinikát is megkerestem, de mindenhol sokat ígérnek, csak fizess, így nehéz a döntés! Nem szeretnék úgy járni, hogy kiadok egy halom pénzt és később visszanől a haj!


2011. okt. 26. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon rossz tapasztalat. Örök nyomot hagyva, szétégette az arcomat. Semmikepp nem ajanlom.
2020. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A lézeres szőrtelenítés végleges, amennyiben az orvosi lézerrel történik. Annak viszont horror ára van.

Az IPL villanó fényes egyeb rövidítéses lófszkarika semmire se jó. Lehúzás az egész. Kuponnal én a Móricz Zs. Körtér környékén voltam egy kozmetikában... a kiscsajok mindid visszatekerik az erősseget, hogy sose legyen eredmény de rendszeresen járjál és költsd a pénzt...


Nagyon csúnya, hogy pont anyukád mondott ilyeneket neked. Nem biztos, hogy csúnya a homlokod, legfeljebb nem áll jól az a hajstílus. A babahaj nagyon bájos tud lenni, csak tudni kell használni.

Megosztas esetleg egy képet a homlokodról, hogy el tudjuk képzelni?


Ha mindenképpen szőrteleníteni akarsz, akkor keress rá Korsós Katalinra / szőrteleníts.hu valami ilyesmi az oldal címe.

Ő szálanként szedi tűvel. Fáj, de a gyökerénél égeti ki a szőrszálakat. Az nem nő vissza.

2020. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem 10 IPL kezelés után arcom csak rosszabb lett.

Pihés bajusz kezdett el utána férfi borosta erősségben nőni és terjedni.

Semmiképpen se IPL villanó kezeljetek.

2020. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!