Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez genetikai gond?

Mi lehet ez genetikai gond?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy még csak 17 vagyok de már most szinte teljesen szőrös vagyok. Ez alatt értem a mellet,hasat,hát felső része,vállak is egyszóval minden. És már egypár éve... Mi lehet az oka? Ötlet?
2009. máj. 4. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
hipertrichózisod van, menj orvoshoz!:)
2009. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hirzutizmus.

Ha lány vagy, mindenképpen keress fel nőgyógyászt is. Vannak fogamzásgátlók, amelyek a témára specializálódtak.

2009. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok csak hát kissé kellemetlen ez nekem mert ebben a korban senki nem néz ki így mint én. Az egész testem teljesen szőrös. És ezzel milyen orvoshoz kéne fordulni? Elég sima körzeti orvoshoz? Egyébként köszönöm az infót így legalább tudom hogy ez így nincs rendben.
2009. máj. 4. 18:59
 4/6 anonim válasza:
100%

Fiúként szerintem semmi baj. Dehogy van hiba benned. A fenét.

Jó zavar. De úgy gondolom, hogy ami ezen segíthetne ( hormonkezelés, (hogy a androgenek alulműködjenek) a te korodban azt nem fogja alkalmazni sem a háziorvos, sem a belgyógyász.

Kozmetikust ajánlok. Gyantáztasd le és ne foglalkozz senki véleményével. Azért nagyon jó a gyanta, mert nincs az a szőr, amit ha sokszor gyökerestől kitépnek, le ne gyengülne.

Sok sikert! Ha nem csinálsz semmit, se baj. Vannak csajok, akiknek ez tetszik.

2009. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már volt szó hormon kezelésről de szüleim nem engedték tudatában hogy lehetnek mellékhatásai. Igen csak olyan kellemetlen hogy senki más nincs ilyen szőrös mint én. Barátnőm aztmondta őt nem zavarja
2009. máj. 4. 19:56
 6/6 anonim válasza:
100%

Egyetértek a szüleiddel. Ha a barátnőt nem zavarja, akkor mi a gond?

Mi lenne ha köztes megoldást választanál és csak onnan szedetnéd le, ami nagyon zavar. ( has, hát, váll) A többi maradjon nyugodtan. Szerintem jobb is.

2009. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!