Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort vegyek? és...

Milyen epilátort vegyek? és körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha van olyan amivel kevésbé fájdalmas olyat is irhatok elöre is köszecs:D
2009. máj. 4. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire gyengíti a fájdalmat, de olyan is van amibe jégakkut lehet rakni hogy lehűtse az epilálandó területete. Nekem Philipszem van van rajta kis fújó rész ami elméletileg hűsíti a lábam, lehet én nagyon érzéketlen vagyok, de egyátalán nem érzem. Amúgy is előtte mindenki azt mondta ne vegyél mert nagyon fáj, de nekem egyátalán nem fájt, max egy picit a combom tetején, de még hónaljon se fáj.

Amúgy olyan 10.000 alatt ne nagyon számíts rá talán akciósan. Media Markban legalábbis annyinál kezdődnek, de volt hogy teszkóba láttam no name-et 2-3000-ért.

2009. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és szerinted az jó mert énis láttam a tescoba 5-6ezerért aszem philips volt vagy braun és media mark meg nincs itt a közelben csak tesco van
2009. máj. 4. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha Bp-i vagy nekem van egy használatlan!Philips Satinelle
2009. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az is bőven elég, habár az enyémhez is volt pár fájdalommentesítő funkció meg cserélhető fej én egyszer se használtam. csak arra figyelj, hogy azért a kicsit márkásabbat vedd meg mert van pár ami csak eltöri a szőrszálakat nem kitépi.

úgyhogy azok is biztosan jók amiket láttál :)

(első voltam)

2009. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van amihez ugynevezett jégakurész is található. Én azt tavaly összel vettem 7.000Ft-ért. 1 éves garancia volt hozzá (média markba)
2009. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. máj. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!