Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne felgyorsítani a...

Hogy lehetne felgyorsítani a haj növekedését?

Figyelt kérdés
Most voltam fodásznál,levágattam szép hosszú hajamat.Hát...az új haj eléggé gáz.Valaki tudna mondani extra gyors növesztési módszereket?Egy hónap alatt kéne,hogy visszanőjön,olyan öt centit mindenhol.Tud valaki valamit esetleg a DMben?Vagy én azt hallottam,hogy mindennapi hajmosástól meg vitaminoktól is nő...csak kérem valaki mondjon valami hatásosat!!!
2011. aug. 2. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 cm-t nem fog nőni. Tényleg lehetetlen! Hajnövesztő szerek azoknak vannak akiknek erősen hullik a hajuk. szedhetsz vitamint de hidd el,hogy nem fogja felgyorsítani. Most,hogy így levágták feltételezem most nem töredezett szóval egészséges. Nőni fog a maga rendjén 1 hónapa alatt 1 jó esetben 1.5 cm-t fog nőni. Ne aggódj egyszer nekem is nagyon rövidre levágta,sírtam isxd de hozzászoktam (majdnem vállig érő volt,tehát még vállig érőnél is rövidebb,pedig szép hosszú hajam volt) Azzal is eltudtam lenni,azt is lehet viselni:)) Nem törődtem vele és 2-3 hónap után már lejjebb volt picivel vállamnál, ez volt az ami már tetszett,de így is vártam,hogy nőjjön továbbra is azóta majdnem 2 év telt el és gyönyörű szép hosszú és imádom. 5 cm az 5 hónap és amilyen gyorsan megy az idő észre se veszed és elrepül:))
2011. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze,de én most megyek gimnáziumba és ilyen fejjel kicsit ciki lesz...
2011. aug. 2. 08:41
 3/7 A kérdező kommentje:
gondolkoztam ilyen fölcsatolhatós póthajon,nagyon erősen,de nemtudom mennyire látszik meg,pl a c&a-ban egész jó áron voltak.
2011. aug. 2. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért vágattad le?

Egyébként sajnos nem fog ennyit nőni, bármit teszel.

Várni kell, ez az egyetlen megoldás.

2011. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A sörélesztő gyorsítja a hajnövekedést, mert tele van b-vitaminnal. A Bánfi termékek is erősítik és elősegítik, hogy hamarabb nőjjön meg. Ha hajmosás közben masszírozod a fejbőrödet, akkor azzal elősegíted a fejbőröd jobb vérellátását, már pedig ha több tápanyag tud jutni a hajaidhoz, akkor attól is nőnek.
2011. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ricinus olajról nagyon sokat hallottam, de ha nem olyan a hajad, nem fog 5 cm-t nőni sajna..
2011. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt nem fog öt centit nőni!

Viszont én hallottam olyat, hogy a tojásos-ricinus olajos pakolás segíti a haj növekedését. Anni az egész, hogy egy kis tálba teszel egy tojás sárgáját és két evőkanál ricinus olajat, jól elkevered, majd felviszed a hajadra, a haj tövétől a végéig. Tegyél zuhanysapkát a hajadra, vagy nagyobb nejlont és úgy tekerd be törölközőbe. Hagyd a hajadon a pakolást 20-25 percig, majd alaposan mosd ki, de vigyázz, kicsit nehézkes kimosni a hajból, ezért több időt igényel a kimosás.


Én még csak egyszer próbáltam ki kíváncsiságból, egy alkalomtól feltűnően nagy változás a hajam hosszán nem lett, viszont sokkal puhább és fényesebb lett a hajam.

Mondjuk, ha hetente 1x használod és tényleg beválik (egyénfüggő, hogy kinek mi válik be), akkor talán 2-3 cm-t nőhet a hajad.

16/L

2011. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!