Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Belle Color 75 (világo...

Garnier Belle Color 75 (világos rézvörös) festéket használ valaki? Mik a tapasztalatok? Meg úgy egyébként, ha borzalmas lenne, mennyire nem ajánlott rögtön utána megint festeni?

Figyelt kérdés

Első sorban az érdekelne, hogy a doboz hátuljára "photoshoppolt" minták (amik mutatják, hogy milyen színű hajból milyen árnyalat kerekedik ki) mennyire helytállóak? Mennyire "élethű" a színe?


Ha mondjuk befesteném, és kiderülne, hogy tényleg borzalmasan áll a vörös haj (mondtak már ilyen és olyan véleményt is, én bizakodó vagyok), mi történne, ha visszafesteném azonnal? Tudom, hogy elvileg várni kell valamennyi időt a következő hajfestéssel, de az egyszeri alkalom is "gyilkos?"


2009. szept. 10. 12:40
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én évek óta ezt a festéket használom és nagyon szeretem. Az első pár hajmosásig kicsit narancsos és akinek szokatlan talán sokkoló a hatása, de ahogy kicsit fakul olyan mint egy igazi, eredeti vörös hajszín. Szerintem lehet tartani a dobozon lévő "mintához".

Ha kelően világos a bőrőd és a szemed színe, akkor remekül fog állni szerintem.

2009. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, azóta kipróbáltam, a visszajelzések szerint jól nézek ki, kár volt ennyire félni tőle :) Mondjuk nem szőkítettem előtte, így hajfestésenként lesz csak egyre intenzívebb a színe, de legalább nem olyan feltűnő a változás :)

2009. nov. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!