Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz hogy a szőke haj...

Tényleg igaz hogy a szőke haj is sápaszt?

Figyelt kérdés
Most barna a hajam és azon töprengek hogy átfestetem szőkére,de nem tudom hogy jól állna-e! Hallottam olyant is hogy a szőke nem jó a nagyon fehér bőrűeknek mert az sápasztja! Viszont a legtöbb szőke hajú nőnek fehér a bőre és jól áll nekik (kivétel persze azok az agyon szolizott hidrogénszőke plasztik cicák)Nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek is sápasztana a szőke haj?
2011. okt. 28. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ milyen a böröd szine,de az én véleményem,hogy majdnem mindenkinek jól áll a szőke csak a megfelelő árnyalatot kell megtalálni.Elöször vagy fodrászhoz mész és megnézed mivel fest utána te is megveheted a fodrászkellékesben,vagy olyan festéket vegyél ami legalább 2-4 árnyalatot világosit.Vagy szintén fodrászkellékesben kérj tanácsot az eladótól és szőkéhez 9-12 oxit kérj.De inkább fodrászhoz menj elöször.
2011. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel a genetikailag világos hajúaknak a bőrük is világos szerintem nem sápaszt. Viszont kreol bőrhöz tud furcsán kinézni, ahogy a világosvörös is.
2011. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!