Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt lehet valami...

Mennyi idő alatt lehet valami normális hajszínt elérni ha le akarom szívatni a fekete hajam? Van olyan aki megbánta? Nagyon tönkremegy tőle?

Figyelt kérdés
Egyébként valami világos barnásat szeretnék.
2009. máj. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de én csak olyat ismerek aki megbánta. Tönkreteszi a hajat!!!
2009. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen lett melíroztatva a sötétbarna hajam szőkével mikor ballagásom volt. Én nem bántam meg, nagyon tetszett az "új" hajam. Azóta kicsit több benne a szőke tíncs de aztmondták,hogy jóláll,és én ennek örülök.
2009. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
? :)
2009. máj. 5. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minel lassan a folyamat,annal jobb. Nekem 6 evig volt fekete hajam (apukam fodrasz) eloszor rakott ra egy gyengebb 9%-os koktelt, es beszinezte barnara,majd 3 honap utan megint egy koktel es aztan melir 1.5 havonta.

6 honap alatt majdnem szoke lettem, de vegul megallapodtam egy sotetszokenel. Most csak a tovet festi, a hajveget meg a lemosasnal mar csak emulgealja. Egyaltalan nem tette nekem tonkre a hajam, mondjuk en minden hajmosasnal hasznalok balzsamot es pakolast is.

2009. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én is fekete voltam,ugy másfél hónapra rá lettem szöke,vagy lehet egy hónap alatt.nem vártam nagyon.rákentem rá 3-4 napra megint,utana lehet vártam 2 hetet megint kentem.tönkretette,de az azota már lenött!Nem bántam meg!A szöke az szőke!elötte is szöke voltam 8 évig!

2009. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is szőke voltam 6 évig. Most 7 éve fekete. :-)
2009. máj. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!