Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért, mert az előző barátomnak nagyon bejöttek a szőkék (annak ellenére, hogy én fekete voltam/vagyok) és ezért most borzasztó előítéleteim vannak a világosabb hajszínűekkel szemben? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meglátok egy ilyen nőt, és egyből megundorodom az egész világtól. Tudom, hogy nem normális dolog és teljesen "sportszerűtlen" a szőkékkel szemben, hiszen nem tehetnek róla, de én se erről, hogy ezek az első gondolatok, amelyek ilyenkor eszembe jutnak.

Mit tegyek?


2009. máj. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőke vagyok! :D Remélem azért írhatok választ! :) Azért "utálod" a szőkéket, mert a volt barátodnak tetszenek?? Szerintem ez egy dolog,biztos neked is sok olyan tulajdonság van ami tetszik egy fiúban. És annak ellenére, hogy tetszik neki a szőke haj, mégis veled volt! :) Tehát szerintem ez elég butaság.
2009. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
próbálj meg elfogadniőket(minket) habár nekem világosbaran a hajamnyárra kiszökülénm tényleg enm tehetek arról h az expasidnak a világos haju nők jöttek be ,de sztem még nemtudtál túllépni azon a kpacsolaton lehet h nagyot tévedek de azért van az elöitéleted sztem mert még visszavágyodsz hozzá
2009. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szőke vagyok (csak fiú kivitelben) úgyhogy védem sorstársaimat :D

Szerintem úgy tudnál ezen változtatni, hogy rádöbbensz, hogy lehet, hogy a pasidnak a szőkék tetszenek, mégis veled van: ERGO 100%, H SZERET

Azért mondom ezt, mert nyilván azért utálod őket, mert féltékeny vagy, de ha erre rájössz, akkor nem leszel, mert belátod, hogy alaptalan.

2009. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
én is szőke vagy, lány. ne foglalkozz ezzel ennyit szerintem...amúgy is csak az előző barátodról van szó, koncentrálj inkább az újra ;)
2009. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:37-es vagyok.

Ilyenkor jövök rá, hogy télleg szőke vagyok, belül is :D Az kimaradt, hogy az előző barátod. :D:D

Akkor nem papoltam volna a szeretetről, bocs.

Talán egy szőke lány miatt lett vége a kapcsolatnak? :O

2009. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bingo :D Szőke csajszi volt a dologban.

De megoldottam, pár hónapja már én is gyarapítom a szőkék táborát (Y)

2010. jún. 11. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!