Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 éves pasi vagyok, egy...

23 éves pasi vagyok, egy ideje észrevettem, hogy zuhany után annyira száraz lesz az arcbőröm, hogy szinte érzem hogy húzódik. Száraz a bőröm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A homlokomnál illetve a halántékomnál pedig kicsit "hámlik" is a bőröm, amit ha krémezek, akkor semmi gond, de jobb lenne megelőzni.
2008. máj. 3. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ebből bizony úgy tűnik, hogy száraz a bőröd. Ha akkor nincs gond, amikor krémezed, akkor ez rá a megoldás. Nagyon jó készítményeket lehet kapni kifejezetten férfiaknak valót.
2008. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bátyám az avonból szokott rendelni férfiaknak arclemosót meg hozzá való hidratáló krémet dirket férfiaknak.

Bekened este fürdés után, jó puha lesz, és egész másnap jobb érzés lesz ;)

még mielőtt megkérdeznéd, nem ciki, pasinak krémeznie magát ! :)

2008. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rendelj valamit amitol nem lesz szaraz a borod.vagy menj el egy orvoshoz.o megmondja mit tegyel milyen kremet hasznalj.vagy egyaltalan mitol van.
2008. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a megoldás ha kened, valamijen hidratáló krémmel, az én páromnál is ez van, de szerinte ciki, és én szoktam neki kenegetni, mert nagyon nem jó a bőrnek ha ki van száradva, mostmár kezdi megszokni, néha ő szól hogy kenjem be. Persze vannak kifejezetten pasiknak való krémek is, vagy avon vagy oriflame amiből rendelhetsz, vagy menj el rossmann, dm üzletve, vagy valamelyik bevásárló központba.
2008. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!