Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam, mosás...

Nagyon hullik a hajam, mosás után van mikor csomókban jön ki. szőke melírozott hajam van, lehet, h a szőkítéstől hullik ennyire?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Önmagában a szőkítéstől nem kéne, hogy hulljon, mert akkor senki nem lenne szőke :)

Nem kísérletezgettél sokat? Feketéből szőke, vagy egyéb olyan művelet, ami roncsolja a hajad?

2010. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát egyszer leszívattuk vörös lett..aztán barna rá és utána megint melír. lehet h emiatt van? gondoltam arra is h visszafestetem olyasmi színűre ami az eredeti és megvárom míg lenő teljesen. akkor csak rendbe jönne nem?
2010. jan. 22. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egyátalán nem biztos hogy a festék miatt,lehet hogy valami gyulladás van a szervezetedbe.Ha nem múlik el el kell menned orvoshoz (bőrgyógyász) hogy csináljanak vérvételt.
2010. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, a gyulladás sem kizárt, csak én először a leggyakoribb problémára gondoltam.

menj el orvoshoz, és akkor kiderül. Nekem akkor hullott nagyon a hajam, amikor krónikus mandulagyulladásom volt. Aztán megműtöttek, és azóta heppi van.

2010. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tincseléstöl szokott nagyon hullani.Nem lehet,hogy az a baja?
2010. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem is vizsgáltasd ki magad minél hamarabb. én elmentem dokihoz, azt mondták h lehet: nőibaj,fog,stresz,depi és gyulladás a szervezetben.

kivizsgáltattam magam,egyiksem volt.bár elég stresszes vagyok :D de nyáron mikor csak melózgatás és hawaiivan akkor is hullik..amióta feketére festettem.felhagytam teljesen a festéssel 3hónapot.a bőrgyógyász azt mondta h nem hinné h a festéktől ilyen mértékben,mert már 3hónapja nem festem.igaz kicsit kevésbé hullott de nem állt le. azóta sötétbarna színezővel festem ami 28hajmosoásos.eltelt 1év csak hullik...de még van azért miből frizurát csinálni :D kaptam egy 3000ft os izét amivel bekelett csepegtetni és dörzsölni.semmit ne ért. vettem mindenfélét rá de nem ér semmit.. a dokik azóta se tudják..azt mondják vágassam le.mert lehúzza a súlya és a hajhagymák-meg a tartója (:D) gyengék...hát mell alattig érő hajat nem tudom ki vágatna le szívesen úgy hogy 3évig növesztette,mert nehezen nő...:S lehet neked is lekell vágatnod,milyen hosszú a hajad?

2010. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát én más okoból voltam kivizsgáláson minden féle vérvétel volt de semmi gond nem volt vele.azóta hullik nagyon amióta melíroztatom. és a fodrászom is mondta h lehet attólis mivel nagyon nehezn tudom kifésükni

egyébként azóta alig nő:S pedig régen rettentő gyosan nőtt.most vállig érő hajam van szal nem hosszú.egyszerűen nemnő csak a frum frum mivel ott eredeti hajszínre van a szőke. alul meg több színű :S

2010. jan. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!