Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon utálom a hajamat!...

Nagyon utálom a hajamat! Rettentően dús és göndör. Nem tudom leengedni normálisan mert annyira melegít és annyira csúnya. Mit lehetne vele csinálni? Hogyan tudnám különböző módon felkötni, hogy ne mindig ugyan úgy legyen felkötve? Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:54
1 2
 1/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
71%
Te állat!!! :D rossz kategória de sebaj :D amúgy kérd meg a fodrászt hogy ritkítsa meg a hajad akkor nem lesz olyan dús és nem fog annyira melegíteni nekem is dús a hajam persze nem göndör de ez lényegtelen csak ritkítsa meg az a lényeg és a fejbőröd is jobban fog szellőzni.
2011. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Akkor már könnyebben kezelhető is lesz.
2011. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
mit nem adnék,hogyha cserélhetnék veled.nekem borzasztóan kevés és vékony hajam van.ha kell viheted...:P
2011. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólsz egy ilyenhez? Nekem van már egy tőlük, és készülök újat venni. Ha neked is tetszik vedd fől velük mindenképpen a kapcsolatot, mert hetente kicsit változik a kínálatuk.: [link]
2011. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De szeretném, ha a hajam hossza megmaradna! Ha ritkítja, akkor a hajam attól még maradhat ugyan olyan hosszú?
2011. máj. 20. 17:00
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

(Állatok kategória :D)

Pontosan. Ritkítás, ezerrel. Kötheted a hajadat féloldalasan, fejtetőre, középre, tarkóhoz, kontyba, stb. Sokféle verzió van. :) Ja és ha nem profi (!) fodrászod van, akkor kivételesen menj el egy szuper fodrászhoz. Ha kell, szánj rá több pénzt. Ő majd levágja (megigazítja) úgy a hajadat, hogy a típusának megfelelő legyen, és könnyen tudd kezelni. :)

2011. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
igen
2011. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ritkítja, megmarad hosszúnak, csak kevesebb lesz. (Persze nem egységesen marad ugyanolyan.)
2011. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Drága egy ilyen hajcsat? :)
2011. máj. 20. 17:03
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezzel a nem egységes szóval azt akarod mondani h fokozatos lesz?
2011. máj. 20. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!