Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tud. Ja valaki hogy afroline-n...

Tud. Ja valaki hogy afroline-nál mennyibe kerül egy sor haj felvarrása? Futura hajat szeretnék varratni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:46
 1/7 anonim válasza:

Szerintem ne varrass fel futura hajat, ha csak nem akarod, hogy állandóan összegubancolódjon, aztán majd a saját hajadból sem bírod majd eltávolítani. Igaz, olcsó, én is kipróbáltam, szóval tapasztalatból írom, hogy ha te el bírod majd viselni azt a fejeden 2 hétnél tovább, akkor már jó, mert én 1 hét után leszedtem. Ha csak 1 alkalomra akarod felrakatni, arra tökéletesen megfelel, de huzamosabb ideig hordani nem lehet. Látszik rajta nagyon, hogy mű. Ha mindenképp póthajat akarsz, én csak az európait ajánlom. Én már ezt hordom több, mint 1 éve és teljesen olyan, mint a sajátom. Észre sem lehet venni, hogy póthaj. Igaz, elég sokba kerül, de a minőséget meg kell fizentni.

Egyébként a felvarrás minimum 2500 Ft/sor szokott lenni általában. Hogy szép legyen a hajad, szerintem legalább 4-5 sor kell belőle.

Bocsi a terjedelemért, remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!Hát az európait nem tudom megfizetni :( Az indiairól vagy az ázsiairól mi a véleményed?
2011. nov. 2. 14:53
 3/7 anonim válasza:
Én európait 30-ért szoktam venni. 50 cm-es és nagyon szép, csak elég sötét a színe. bár az nekem nem gond, mivel az én hajam is sötét. az indiai meg ázsiai is rossz tapasztalataim szerint. nem bírnak ki többet 1-2 hónapnál, hamar tönkre mennek. én is próbáltam minél olcsóbban kihozni magamnak, de hosszú távon az európai a legjobb mégis, mert ez nem megy tönkre. a te hajad milyen színű?
2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vaj szőke.És én minimum 60-70 cm-set szeretnék azt pedig eddig csak nagyon drágán láttam :(
2011. nov. 3. 21:44
 5/7 anonim válasza:
Azt hiszem, hogy futurába is a max 60 cm-es. Mondjuk egy próbát megér, mert tényleg olcsó, de akkor szinte minden varratáshoz új haj kell, mert minimum 1,5-2 havonta újra kell varratni és szerintem ennél többet semmiképp nem bír a futura.
2011. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A futurában van 80 cm-es is,de akkor már inkább egy ázsiai hajjal szemezgetek az afrolinetól,a 613-as szőkéjük pontosan olyan mint az én hajam :)
2011. nov. 3. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Én aforline-os fekete ázsiai hajat hordtam 1 évig,fel volt varrva,a minősége csodaszép még mindig,dús,fényes,vastag szálú,pedig eleve használtan vettem.Azóta bebarnultam,vaterán vettem 50 cm-es indiai hajat,de 1 hónap után eladtam,mert pocsék minősége volt (vékony szálú,könnyen kócolódó,kevés,pedig 100 grammosként volt hirdetve) Azt tervezem,hogy barna ázsaiat fogok venni az afrolineban.
2011. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!