Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha felakarom varratni a...

Ha felakarom varratni a hajam, akkor kb mennyi pénzből jövök ki?

Figyelt kérdés

Hajfelvarrással akarom. Ebben a szalonban [link]

Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, de az egészhez halvány lila gőzöm sincs :D Csak levágattam a hajam, és megbántam. :( Nem akarom a legjobb minőségű hajat varratni, mert nem az én pénztárcámnak való sajnos. Mégis mennyiből jönnék ki egy olcsóbb haj esetében? össz vissz árat pls. Köszönöm szépen :)


2010. jún. 3. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy olyan 50cm es hajat varratnék. De azt sem tudom, hogy tincsek kellenek és akkor az hogy egy sor, vagy hány tincs egy sor meg ilyenek. Aki érti elmondja? Köszi előre is. Hogy úszhatnám meg a legolcsóbban?
2010. jún. 3. 22:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Na és még annyi lenne, hogy ha valaki tud Debrecenben olcsóbb helyet akkor ajánljon már. :)
2010. jún. 3. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
barátnőm 8ezeré csináltatta igaz nem ott..de hanem a wellába de nagyon szép neki:)
2010. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8 ezerért????? :O nem 80??? simán8???? :O úúhhhh
2010. jún. 8. 01:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 8ért varrták fel neki + a haj ára:D
2010. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en fodraszom soronkent 3 ezerert varrja fel, plusz a haj ara. www.hajnagyker.hu, kb annyiba kerulnek a hajak, vagy kicsit dragabba, h legyen mar a fodrasznak is haszna... asszem. legalabbis az en fodraszom ott veszi. miota megtudtam ezt az infot, magam veszem ott a hajat, es o csak felvarrja :)
2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyiért veszed a hajat?
2010. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!