Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetek a rövid hajammal?

Mit kezdhetek a rövid hajammal?

Figyelt kérdés
Minden nap látom hogy az osztályomban a lányok mindig szép, új frizurákkal állítanak be! Adnátok néhány tippet hogy hogyan foglyam fel a hajamat vagy ilyesmit?
2011. nov. 1. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fazonú/ hosszú a hajad?
2011. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vállig érő
2011. nov. 1. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
göndörítsed/vasaljad ki, csattal tűzd hátra a frufrud,hajpánttal is hátrafogathatod.esetleg befonhatsz belőle egy pár szálat. sztem állati szépen állna :)
2011. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Növeszd meg. Nekem is rövid hajam van, most növesztem. Jól áll meg minden, de nem lehet belőle semmit se csinálni, meg nagyon látszik, ha elalszom. Amikor hosszú hajam volt, mindig tudtam vele mit kezdeni. Derékig érőt szeretnék, vállig érőből :) Remélem 3-4 év alatt meglesz :)
2011. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem is rövid a hajad :D


szerintem is vasald ki,vagy ha van frufrud,olyat is csinálhatsz,hogy csak a frufrudat vasalod ki,hátul a többi hajadat meg begöndöríted :) szerintem az is nagyon aranyos


vagy fel is gumizhatod akár kettőbe is (mondjuk az egy picit kislányos)

2011. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. nov. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!