Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg úgy nézek ki mint egy...

Tényleg úgy nézek ki mint egy transzvesztita? (kép lent)

Figyelt kérdés
Régebben ilyen [link] volt a hajam, de meguntam és kedvem támadt az újításhoz, ezért frufrut vágattam. [link] Sokan mondták is hogy jól áll, és én is úgy gondolom, mégis néhány bunkó állat azt mondja rám hogy úgy nézek ki mint egy transzvesztita. Ugye ez nem igaz és én tudom jól?
2011. nov. 1. 23:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az fix, hogy az első képeken, frufru nélkül jobban nézel ki.
2011. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem ez a smink sem túl előnyös, de ettől még nem vagy transzvesztita.
2011. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már kezdtem megijedni :S
2011. nov. 1. 23:06
 4/26 Zsákos_Frodó ***** válasza:
94%

Hátigenigen, megértem azt a néhány bunkó állatot, te olyan vagy mint egy traszfesztita. ;)

Najó, amúgy komolyan, nincs veled semmi baj, bár frufru nélkül jobban nézel ki. :)

2011. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem áll jól neked a frufru, az előző hajad sokkal jobb volt. Bár túloznak azok akik transzvesztitának neveztek, de értem, hogy miért mondják azt. Nem annyira vészes, de tényleg nem néz ki jól az a smink. Csináld vissza a hajad a régire és légy természetesebb, neked az áll jobban.
2011. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Sztem meg nagyon jól áll ! Érett nőt sugároz, míg az előző kislányos aki még kezdő az élet dolgaiban. A pofin kellene egy kis smink és élénkebb ajakrúzs
2011. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Elveszik a szemed a sminktől a második képen :/ ne fesd ki ilyen erősen, és esetleg egy hajszínváltással is megpróbálkozhatnál. Ez a szín az én véleményem szerint nem áll jól, nem beszélve a frufruról.
2011. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

haat durva a szine kb Nicki Minaj...

a legelso kepen vizont nagyon szep voltal, de most se lenne gaz, ha a smink kicsit termeszetesebb lenne (ha a haj mar nem az)

2011. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a frufru jó, de a hajszín felejtős, egy kicsit természetesebb árnyalat jopbban állna.Az első képen jobban "érvényesülnek" a dülledt szemeid, a 2.-on vagy a smink, vagy a frufru miatt, de nem annyira.
2011. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
rendben, megfogadom a tanácsaitokat, köszönöm a segítséget <3
2011. nov. 2. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!