Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges a jelenlegi melíroz...

Lehetséges a jelenlegi melírozott hajamból, szép egyenletes szőke színt "varázsolni" valamilyen úton-módon?

Figyelt kérdés
Szőke melír volt a hajamban 2 évvel ezelőtt de sokan azt mondták, hogy a gesztenyebarna jobban állna így gondoltam kipróbálhatnék valami újat de sajnos nekem nem igazán tetszett. Így körülbelül 1 évre rá ismét szőke melírt rakattam bele. Viszont a sötét árnyalat miatt besárgult a színe és azóta egyre csak rosszabb. Hiába a hamvasító vagy az, hogy már többször is át volt festve a szőke szín a hajamon sajnos a melírnek az a hátránya, hogy nem tudja mindig ugyanazokat a hajszálakat kihúzgálni a sapka alól a fodrászom. Teljesen el vagyok keseredve ugyanis a hajam akár egy színpaletta. Minden árnyalata megtalálható benne a szőkének és ráadásul a barnának is igen sok változata ... Szeretnék teljes szőke hajat de attól félek, hogy ha erre a melírra ráfestik a szőkét akkor nem lesz egy színű hanem hol platina hol sárgás és stb. Hogyan tudnám megcsináltatni úgy a hajam, hogy szép szőke színe legyen és szépen befedje a festék a barna hajszálakat is anélkül, hogy ott besárgulna? Mert így tuti, hogy igen változatos színek jönnének ki a hajamban ...
2009. máj. 6. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak egy dolog jutott eszembe, amit viszont NAGYON NEM ajánlok!!!! : le kell szívatni a haja szőkítővel és úgy befesteni...

Annu anyukám is így lett sötétbarnából szőke.

2009. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem volt leszivatva a hajam. mennyire károsítja a hajszálakat?
2009. máj. 7. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát eléggé.Széttöri, Bár ez attól is függ, hogy a hajad milyen állapotban van.Bár valószínű, a festések miatt már így is gyenge!

Kérd ki egy fodrász véleményét!!

2009. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM kell leszívatni...a Belle Color extra világosító hamvasszőke festéke gyönyörű szőke szint eredményez!szivatás nélkül:-)
2009. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!