Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem bozontos, de ápolt és...

Nem bozontos, de ápolt és rövid bajusz + száj alatti arcszőrzet lehet vonzó?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
Neee inkább borostát hagyj.. :) a bajusz lehet,hogy neked tetszik,de a csajoknak nem fog :S a borosta viszont nagyon férfias és vonzó is tud lenni ;$ nálam legalábbis tuti befutó ha barna vagy fekete,mint a srác haja.. ha nem barna vagy sötétebb a hajszíned akkor nagyon ne hagyj semmi ilyesmit.. szőkék közül egyedül William Lavy (Nem tudom hogy írják :/) akinek egyedül jól áll még a szőkés barna is :)
2013. márc. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen :) Sőt, nekem nagyon nagyon bejön :)
2013. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A bajusz engem magában nem vonz, de ha a férfi maga vonzó, és jól áll neki, akkor nem zavar különösebben.
2014. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A száj alatti szőr és a borosta oké, a bajusz viszont engem kifejezetten taszít..sose tetszett.
2014. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha babaarcod van, akkor nem kéne szakáll vagy mifene. Egy ismerősöm is ettől akart férfias lenni, (mert hogy fiatalabbnak néz ki), de inkább nevettséges lett, mint férfias.

Szóval nem biztos hogy jó ötlet. Látni kéne hozzá.

2014. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Várj, utána néztem mi az a soul patch. Ezt akarod bajusszal, meg nyakon szőrmókkal? Gyorsan felejtsd el! Ronda!

23 L

2014. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!