Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Már megpróbáltam...

Lányok! Már megpróbáltam mindent, gyantáztattam a bikinivonalamat, de 2-3 nap múlva kijött. Most epilálom, de ugyanugy kijön hamar. És tiszta sebes. Már semmi nem hat rá, olyan csúnya, túl érzékeny?

Figyelt kérdés
Bioptron lámpa megoldás?
2009. máj. 7. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hintőporozd!! az nagyon jó rá!
2009. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok.Már beletörődtem.A bioptronos kezelést nem próbáltam.

Talán a végleges szőrtelenítés jelenthet megoldást,ha nagyon zavar.

2009. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de az naon drága sajna..és már ott vannak a foltok, amik sztem már nem jönnek le.
2009. máj. 7. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
nem értem pontosan mi a gond? Vörös foltokra gondolsz? vagy szőrtüszők? Ha szőrtüsző gyulladás akkor csipesszel óvatosan szedd ki! Egyébként mindkettőre nagyon jó a propolisos krém és a körömvirágos krém is!
2009. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jo ötlet ez is köszii:)
2009. máj. 7. 14:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos jól gyantázod?2-3 nap alatt kijön??Nekem 2-3 hétig sima az egész gyantázás után..Lehet rossz a technikád és valahogy csak letéped a szőrt de nem a hagymával egyűtt.Kozmetikus profin megcsinálja.
2009. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ebben meg mind az a roszz, hogy utana meg addig nem vehetsz fel fürdörucit meg stb. amig ujra ki nem nöl teljesen es megint legyantazzak.
2009. máj. 7. 14:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Söt az epilatorral is ugyanaz van. Az is masnapra kijön..
2009. máj. 7. 14:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Probaldd ki a Veet szortelenito kremet.. en is azzal epilalom magam l;ennt.. mert nagyon erzekeny a borom es mas modszerektol nekem is tiszta pottyos piros sebes lessz es rettentoen viszket !!

Ettol szep sima lessz a borom es nem viszket se semmi.. csak sajnos ez nem gyokeresen szedi ki.. szoval es is hamar visszano.. de legalabb nem cusnya pottyos !!

Inkabb en is foglalkozok ott lennt vele 2 3 naponta de legalabb szep selymes a bor meg minden :D

nekem ez vallt be remelem segit.. aztan a hintopor is csodakra kepes :P vagy valami bornyugtato krem :) koromvirag vagy baba kremek..


pusziii`

2009. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kiprobalom, de egyszer vettem veet szörtelenitöt, igyaz a bikinovonalon nem probaltam, csak a labon es a honaljon, de ott nem valt be..tulajdonkeppen hogy müködik?
2009. máj. 7. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!