Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A teafaolajas sampon azonnal hat?

A teafaolajas sampon azonnal hat?

Figyelt kérdés

mostanában egyre gyorsabban zsírosodik a hajam, vettem teafaolajas sampont, hányszor kell használni ahhoz hogy legyen eredménye?

mert eddig nem nagyon javult..


2011. nov. 5. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én jobban hiszek a "kutyaharapást szőrével"-ben. Nagyon jó a teafaolaj, pattanásra legalábbis nekem bejött... de a sampon nem igazán. Én olívaolajjal szoktam bemasszírozni a fejbőrömet, hagyom állni majd babasamponnal lemosom. Ha így teszek, elég 4 naponta megmosnom... (nekem amikor nagyon zsírosodik, akkor korpás is, nem tudom, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, de lehet h azért dolgoznak gőzerővel a faggyúmirigyek, mert azt a jelzést kapják, h ki van száradva a fejbőröm... talán ezért jött be az olívaolajos dolog, amit kínomban próbáltam ki, eredetileg nem a zsíros haj, hanem a korpás fejbőr miatt...)
2011. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!