Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami TÉNYLEG JÓ zsírosodás...

Valami TÉNYLEG JÓ zsírosodás elleni sampon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kétségbe vagyok esve, már nagyon sok féle fajta sampont kipróbáltam, de 2 nap és zsíros a hajam. Balzsamot kell, hogy használjak, mert nagyon száraz, ha megmosom, de természetesen nem teszek a tővére.


Ki mit tud nekem ajánlani? Előre is köszönöm.


2011. nov. 4. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a WU2-ből a normál és zsíros hajra valót tudnám ajánlani. És kétszer most meg. Először egy pici samponnal nagyjából a koszt és zsírt, majd öblísd le, ezután egy nagyobb adaggal mosd meg j alaposan, utána ahogy írtad, a végére teszel balzsamot, és nagyon alaposan kiöblíted. Nekem ez nagyon beválik:) Se nem zsíros, se nem száraz.
2011. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baba sampon,de azt is higitsd fel a második mosásnál,és langyos vizzel ölitsd le.
2011. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogee123 ***** válasza:

Tini vagy még? Mert akkor normális. A hajnak vannak ilyen fázisai. Amikor kimosod gyönyörű. Második nap szép, harmadik nap elmegy (de már a zsírosodás javában elkezdődik) negyedik nap meg már anélkül hogy összefogod a hajad ki sem mehetsz az utcára olyan zsíros. 13 éves vagyok és az osztálytársaim és én is ezekben a fázisokban vagyunk. Moss hajat egy héten szerdán és vasárnap! Jól vakard át a fejbőröd először közepes mennyiségű samponnal és a másodiknál vizes, kevesebb adagnyival dörzsöld át a fejbőröd. Plusz amikor vasárnap már elviselhetetlen a hajad, dörzsölj bele hintőport, szárító hatású, nem fog annyira látszani a zsírosodás. Fogd össze egy csuriba és rakj rá kiegészítőket...senki nem fogja észrevenni, hogy zsíros:) Mindig jó, ha kéznél van mondjuk egy virág meg egy sima hajgumi, csodákra képes.

Üdv, 13/L

2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!