Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőport ki lehet szedni a...

Szőkítőport ki lehet szedni a hajszínből?

Figyelt kérdés
Mármint az festő anyag? hajradír? bármi? kiszedhető valamivel???
2011. nov. 6. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Az szedi ki a hajszínt,a festett hajszínt, ez egy segédanyag, keverik oxigentával, vagy szőkítőkrémmel(is), önmagában nem használják.

Az így 'színeltávolított' hajra visznek fel új árnyalatot.

2011. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom azzal csináltam...és kissé világosabb lett... :/
2011. nov. 6. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Utána pár nappal picit sötétedik a haj. Nem festettél rá másik színt, hanem csak leszívtad, hogy szőke legyen?? Valami ilyesmit csináltál?
2011. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából úgy másfél két árnyalatot szerettem volna világosítani, és kicsit több lett...
2011. nov. 6. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 napja csináltad, vagy most, akkor várj még pár napot, lehet hogy sötétedik. Ha nem, akkor meg színező esetleg, de szerintem tök felesleges, mert nagyobb kárt csinálhatsz egy rosszul megválasztott színezővel..

Sokkal lett világosabb?? Nagy baj??

2011. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg kell szokni..... :)
2011. nov. 6. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Fodrász vagyok!

A szőkítőt nem lehet kiszedni a hajból mert az egy olyan vegyszer ami a hajadban lévő természetes pigmenteket színteleníti (fakítja) ki.

A festék az fedi az eredeti hajszínt a szőkítő pedig az eredetit fakítja.

Ha kíszőkítetted a hajad akkor csak visszfesteni lehet más színre.

2011. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!