Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekemen pici piros pöttyök...

A fenekemen pici piros pöttyök vannak... mit tegyek hogy eltűnjenek?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nagyon sok pici pattanás lenne...és a combonon is van olyan...de főleg a fenekemen...hogyan/mivel lehetne ezeket eltüntetni?nagyon kellemetlen:S:S
2008. márc. 19. 16:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Léccy írjatok!!!
2008. márc. 21. 08:32
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha csak most jött elő, aki valószínűleg a téli, meleg ruhák. Nem szellőzik annyira a bőröd, mint nyáron. Esetleg újfajta fehérneműt használsz. Valami olyan anyagot, amit a bőröd nem tolerál. Ha jön a jó idő és szellősebb ruhákat hordasz, szerintem elmúlik.
2008. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de már nyáron is voltak..:S és nem most jöttek ki:S és nem tudom hogy mitől tünnek el:S:S
2008. márc. 23. 22:02
 4/8 anonim válasza:
100%
Hat ez ellen nemhiszem hogy lehet valamit is tenni,nekem is vannak,comb,fenèk,felsokar, kiskorom ota.. Max nyaron nem annyira eszre veheto ha le vagyok sulve. Egyèbkènt azt is hallottam hogy az a majtol is lehet.. Nekem is komplexusaim vannak ez miatt,ès szegyenlem,dehat ez van..
2008. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy hallottam, hogy hormonális dolog...
2008. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi nem tunteti el. ha hintoporozod, akkor egy ket napra eltunik, de az nem fog eltunni mostanaban.
2008. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ehhez hasonló!!! elmentem bőrgyógyászhoz, és azt mondták, h vmi úszodaszemölcs vagy valami ilyesmi. nekem nagyon sok volt és nekem is a fenekemen. (4 éves voltam,mikor voltunk ezzel)és leszedték.
2008. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

serintem nem arról van szó amit az utcsó kommentelő gondol

ilyen bajom nekem is van voltam 3 börgyógyásznál mind3 azt mondta hogy van ilyen típusu bőr akik ezzel születnek de elég ritka lehet venni rá krémet amitől nem lesz piros (nagyon drága )és börradírt kell használni utánna pedig hidratálóval bekenni ettől csökken a érdesség de eltűnni sose fog csak képződni szóval használd a börradírt folyamatosan de leht neked más a problémád menj el te is bőrgyógyászhoz

azt tudom h az ilyen típusuaknak a fenekén van a conbján és a karukon néha az állon

2009. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!