Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem az lenne a bajom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az lenne a bajom, hogy mikor a péniszem körül levágom a szört (borotvával), akkor viszketni kezd, meg piros pöttyök jelenek meg a levágott szörszállak helyén. Mit tudnék csinálni, hogy elmúljon/eltünjenek ezzek a piros pöttyök?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen krémmel, kérj anyádtól viszketésre, az is elmulasztja.(legalábbis nekem segített)
2010. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ehh... Gyantázd! :D:D:D:D
2010. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például Baba testápoló?
2010. jan. 2. 00:07
 4/9 A kérdező kommentje:

00:05

Szerintem ott meghalnék :D

2010. jan. 2. 00:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármi jobb a semminél:D
2010. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a piros pöttyös az igazi ;)
2010. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

..olyankor szokott ez lenni, amikor durván, vagy a szőr állásával ellenkező irányba is húzod a borotvát ...

Valami borotválkozás utáni krémet kenjél rá ...

2010. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valami komoly aftershave kell (nem balzsam, és lehetőleg ne gagyi, hanem mondjuk legalább Nivea). Az a jó, ha csíp, mint az állat... (de ha irritációt okoz, azaz 15 percnél tovább tartó fájdalommal/bőrpírral/hasonlóval jár, akkor ne csináld!)


Egyébként ezek a gyulladt szőrtüszőid, amikből pattanás is lehet (na és az aztán tényleg halál, ezt tapasztalatból mondom).

2010. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fingkirály ***** válasza:
0%
Egyszerű. Ne borotváld, minek. Legfeljebb majd jól benéz magának a pedopapbácsi és megerőszakít a vasárnapi mise után, mert olyan kis cuki a bögyörőőőőd :P
2010. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!